Agata i Darek Założyciele i właściciele Agateria Craft – wiodącego, polskiego, dynamicznie rozwijającego się producenta artykułów do scrapbookingu: stempli, masek, wycinanek, pudrów do embossingu i papierów. Ludzie z pasją, kochający swoją pracę i kontakty z ludźmi realizujący konsekwentnie swoje małe i wielkie marzenia. Agata nie tylko z powodzeniem prowadzi firmę, ale także scrapuje i edukuje kolejne pokolenia polskich scraperek. Darek służy zawsze chętnie pomocą szczególnie przy realizacji pomysłów Agaty tych mniej jak i bardziej szalonych!

Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczą ;) 

Agata i  Darek

Zuza Gułaj - albumistka, inwentyczka, projektantka. Moją największą pasją rozwijaną konsekwentnie od lat jest albumowanie -projektowanie i tworzenie interaktywnych albumów do przechowywania zdjęć i wspomnień. Pasją tą z powodzeniem dzielę się z innymi w postaci warsztatów stacjonarnych i on-line.

Wieloletnie zaangażowanie scrapowe zaowocowało założeniem marki "Scrapcesoria" produkującej akcesoria do scrapbookingu.

Zuza Gułaj

Magdalena Nowicka - Miłośniczka pięknych przedmiotów i dobrej kawy. Pracę zawodową i rodzinę z powodzeniem godzi z zamiłowaniem do rękodzieła oraz zdrowego stylu życia. Wszystko zaczęło się od szydełkowania i haftu krzyżykowego, obecnie uwielbia scrapbooking, który jest sposobem na relaks i kreatywne spędzenie czasu. Tworzy romantyczne i ukwiecony prace w pastelowych kolorach.

Związana z AgateriaCraft od wielu lat jako koordynatorka DT.

Magdalena Nowicka

Razem z rodziną mieszkam w miasteczku pod Krakowem. Wyuczonych zawodów mam kilka, jednak ten ostatni, który zdobywałam kilka lat,jest obecnie tym, który wykonuję - jestem grafikiem i projektuję dla Was papiery oraz dodatki do scrapbookingu  razem z Piątkiem Trzynastego. Jednym z moich hobby jest również scrapbooking, który pochłonął mnie całkowicie, i na który przeznaczam moje wolne chwile. Kocham papier, dodatki, kwiaty i media. Lubię tworzyć w różnych technikach, i ciągle szukam czegoś nowego. Czasami prowadzę warsztaty, na których mam okazję spotkać wiele kreatywnych osób oraz przekazuję im moje doświadczenie, sposoby, triki i sposoby tworzenia danej pracy. Współpracuję z kilkoma polskimi  sklepami i firmami z produktami do scrapbookingu. Uczestniczyłam również w kilku międzynarodowych projektach i współpracowałam z zagranicznymi markami. Jako osoba, która nieustannie szuka czegoś nowego i nie usiedzę w jednym miejscu,lubię również tworzyć nowe i przerabiać stare rzeczy do swojego domu. Nie obcy mi pędzel, farby oraz narzędzia cięższego  kalibru. Współorganizacja dla Was zlotu  to dla mnie fantastyczna przygoda, mam nadzieję, że razem z nami będziecie się dobrze bawić i tworzyć.

Marta Piekarczyk

NASZ ZESPÓŁ

Kochani!

Witamy Was w roli organizatora Warszawskiego Zlotu Scrapbookingowego – Creative Day!

Mamy nadzieję, że Creative Day stanie się imprezą cykliczną miłośników scrapbookingu i hobbistów oraz na stałe zagości na mapie scrapbookingowych wydarzeń. Do udziału w imprezie zaprosiliśmy zarówno polskich producentów materiałów do scrapbookingu, sklepy z artykułami dla rękodzielników jaki utalentowanych twórców, którzy poprowadzą dla Was pokazy, make & take oraz kreatywne warsztaty.

Będąc z nami w tym dniu będziecie mogli poznać techniki stosowane w scrapbookingu, poszerzyć swój warsztat, a także zapoznać się z asortymentem sklepów i oczywiście zrobić zakupy. Bez wątpienia wydarzenie to jest także okazją do spotkania się, przeniesienia wirtualnych znajomości do reala, pogaduszek, wymiany doświadczeń oraz wspólnego scrapowania. Creative Day to impreza zarówno dla osób stawiający pierwsze kroki w scrapbookingu jak i zaawansowanych. Wszelkie informacje dotyczące zlotu będą zamieszczane na niniejszej stronie jak i w naszych mediach społecznościowych.

Nie zapomnij dać like, żeby być z nami na bieżąco! Do zobaczenia na Warszawskim Zlocie Scrapbookingowym – Creative Day!

Media Społecznościowe

 

 

UL. MŁOCIŃSKA 5/7,

01-065 WARSZAWA (ŚRÓDMIEŚCIE)

WJAZD OD UL. BURAKOWSKIEJ

 
 

Miejsce wydarzenia: