Chcemy Was serdecznie zaprosić do wystawienia swojego sklepu / marki / firmy na naszym craftowym spotkaniu

„Warszawski Zlot Scrapbookingowy – Creative Day”.

Kto zna markę Agateria Craft wie, że jesteśmy pod każdym względem dokładni, zawsze musimy mieć wszystko perfekcyjnie przygotowane  i dopięte na ostatni guzik. Tak będzie też z przygotowaniem zlotu. Z racji, że sami jesteśmy wystawcami na każdym zlocie organizowanym w Polsce, wiemy jakie oczekiwania i potrzeby mają wystawcy. Wiemy również na co liczą goście odwiedzający zloty, wiemy jak ich zachęcić do przybycia na nasze wydarzenie i nie zawahamy się naszej wiedzy użyć. Będziemy robić wszystko by właściciele sklepów wystawiających się na naszym zlocie byli zadowoleni z obrotów, ale mieli jednocześnie okazje do poznania face to face swoich odbiorców oraz zaprezentowania swoich towarów i marki.

Przy współorganizacji z takimi dziewczynami jak Zuzanna Gułaj, Marta Piekarczyk i Magda Nowicka doskonale dopracujemy tematy warsztatów, pokazów, make&take. Nasze głowy już kipią od pomysłów konkursów, rozrywek i metod na przyciągnięcie jak największej liczby gości.

A teraz sprawy organizacyjne: Czas zlotu: 15 czerwca 2019r

Miejsce: „BABKA”  ul. Młocińska 5/7, 01-065 Warszawa.

Lokalizacja, którą wybraliśmy to znane w Warszawie miejsce do kreatywnych spotkań, eventów, targów, pokazów mody oraz koncertów.

Miejsce to znajduje się na styku trzech dzielnic Wola – Śródmieście – Żoliborz. Z racji usytuowania w okolicy jednej z największych galerii handlowych w Warszawie – ARKADIA oraz Ronda „Radosława” (potocznie zwanym Rondem Babka), jest doskonały dojazd z każdego miejsca w Warszawie i każdym środkiem komunikacji miejskiej, (metro, tramwaj, autobus) łatwy dojazd z dworców PKP i PKS. Budynek ten to ok. 1000 m2.

W celu wniesienia towarów można podjechać pod sam budynek. Wystawcy będą mieli do swojej dyspozycji parter, nie napotkamy więc żadnego schodka. 

Zgłoszenia proszę wysyłac na maila : zlot@creativeday.com.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

Media Społecznościowe

 

 

UL. MŁOCIŃSKA 5/7,

01-065 WARSZAWA (ŚRÓDMIEŚCIE)

WJAZD OD UL. BURAKOWSKIEJ

 
 

Miejsce wydarzenia: