Chcemy Was serdecznie zaprosić do wystawienia swojego sklepu / marki / firmy na naszym craftowym spotkaniu

„Warszawski Zlot  – Creative Day”.

Kto zna markę Agateria Craft wie, że jesteśmy pod każdym względem dokładni, zawsze musimy mieć wszystko perfekcyjnie przygotowane  i dopięte na ostatni guzik. Tak będzie też z przygotowaniem zlotu. Z racji, że sami jesteśmy wystawcami na każdym zlocie organizowanym w Polsce, wiemy jakie oczekiwania i potrzeby mają wystawcy. Wiemy również na co liczą goście odwiedzający zloty, wiemy jak ich zachęcić do przybycia na nasze wydarzenie i nie zawahamy się naszej wiedzy użyć. Będziemy robić wszystko by właściciele sklepów wystawiających się na naszym zlocie byli zadowoleni z obrotów, ale mieli jednocześnie okazje do poznania face to face swoich odbiorców oraz zaprezentowania swoich towarów i marki.

Przy współorganizacji z takimi dziewczynami jak  Marta Piekarczyk i Magda Nowicka doskonale dopracujemy tematy warsztatów, pokazów, make&take. Nasze głowy już kipią od pomysłów konkursów, rozrywek i metod na przyciągnięcie jak największej liczby gości.

A teraz sprawy organizacyjne: Czas zlotu: 30 maja 2020r.

Miejsce:  IN1PLACE ul. SZARYCH SZEREGÓW 11 , 01-217 WARSZAWA (ŚRÓDMIEŚCIE)

Lokalizacja: miejsce naszego zlotu to przepiękna, zielona przestrzeń w samym środku Warszawy. 4500 m2 powierzchni. Wydawać by się mogło, że środek miasta i zieleń to niemożliwe. A jednak.. Na miejscu jest również płatny parking na 750 samochodów.

Z racji dobrego usytuowania, dojazd jest doskonały z każdego miejsca w Warszawie i każdym środkiem komunikacji miejskiej, (metro, tramwaj, autobus). Oraz łatwy dojazd z dworców PKP i PKS. Pomocna będzie strona ZTM Warszawa.

 

Zgłoszenia proszę wysyłac na maila : zlot@creativeday.com.pl

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

Serdecznie zapraszamy

Media Społecznościowe

 

ul. SZARYCH SZEREGÓW 11 ,

01-217 WARSZAWA (ŚRÓDMIEŚCIE)

 

Miejsce wydarzenia: